top of page

The Chic Tea

The Chic Tea Tai 100 % ekologiškos arbatos, kurias mūsų specialistai atrinko ir sukūrė tam, kad galėtumėte gyventi sveikai ir madingai – pagal Chic filosofiją!

NAUDA SVEIKATAI

Visos rinktinės Le Thé Chic arbatos pasižymi unikaliomis savybėmis. Mūsų arbatos – tai unikalūs kokybiškų žolelių, augalų ir vaisių deriniai. 

 

Kiekvienai arbatai būdingas specifinis poveikis: nervų sistemos stimuliavimas, tam tikrų ligų rizikos mažinimas ir t. t. 

 

Mūsų specialistų sukurti mišiniai atitinka skirtingus poreikius. Tinkamą produktą ras visi, kurie nori sumažinti stresą, pagerinti virškinimą, ramiau miegoti, sustiprinti plaukus ir t. t.

UNIKALUS GYVENIMO BŪDAS

Visai kaip vynas, arbata auginama skirtinguose regionuose, be to, skiriasi ir jos ruošimo metodai bei tradicijos. Norime suteikti jums galimybę mėgautis dar nepažintomis arbatomis, kurios dažniausiai prieinamos tik išrinktiesiems. 

 

Siekdama užtikrinti nepriekaištingą kokybę, Thé Chic nesiūlo arbatos maišeliuose. Juose supakuotoje arbatoje dažnai lieka abejotinos kokybės lapelių ir nešvarumų. 

 

Arbatos ruošimas – tikras ritualas. Ruošdami arbatą parinkite jūsų skonį atitinkantį kiekį. Siūlome ir visą rinkinį priedų, padėsiančių susikurti tikrą arbatos ceremoniją, malonią ne tik skonio, bet ir regos bei uoslės pojūčiams. 

 

Le Thé Chic atveria duris į unikalų aromatų ir augalų pasaulį. Siūlome ne tik naudą sveikatai, bet ir tikrą malonumą – mėgautis arbata Chic stiliumi. 

MŪSŲ ETIKETĖS

Visos mūsų arbatos yra unikalios ir 100 % ekologiškos.

Jos įvertintos sertifikatais, užtikrinančiais biologinę kokybę nuo gamybos procesų iki

produktų laikymo ir pakavimo. 

6.jpg

MŪSŲ ARBATŲ KILMĖ

KINIJA

Žalioji kiniška arbata džiugina akį: nuo žvilgančių ir į rutuliukus susuktų iki šviesiai baltų pailgų lapelių. O užvis maloniausias yra skonis – ypač švelnios, gaivios arba saldžios arbatos nustebins net ir tikrus arbatos gurmanus.

India

Kalnuotos šiaurės Indijos vietovės pačios palankiausios arbatai auginti. Tad nieko nuostabaus, kad vieni aromatingiausių mūsų lapelių atkeliauja iš Indijos ir Nepalo. Pamaloninkite skonio receptorius gaiviomis retų Darjeeling arbatų gėlių natomis arba mėgaukitės galingu Asamo arbatos aromatu.

Kodėl verta rinktis ekologišką arbatą?

Pramoniniu būdu ruošiamos arbatos skonį sugadina dirbtinės, cheminės kvapiosios medžiagos (prisiminkite populiariausių prekių ženklų citrinines ar mėtines arbatas).

Le Thé Chic suteikia galimybę mėgautis rinktinėmis arbatomis, kuriose esantys lapeliai, žolelės ir vaisiai auginami tik ekologiškai. Mišiniuose nėra jokių cheminių medžiagų, todėl jūsų organizmui juntamas tiesioginis teigiamas augalų poveikis.

Ir vyšnaitė ant torto: vartodami ekologišką arbatą, prisidedate prie tvarios plėtros, nes mūsų arbatos auginamos nedidelėse plantacijose.

bottom of page