top of page

The Chic Tea

The Chic Tea ir tēju kopums, kas izveidots no 100% bioloģiskas izcelsmes tējām, kuras to labvēlīgās ietekmes uz veselību un noteikta dzīvesveida (šika!) dēļ ir atlasījis un receptes izstrādājis mūsu naturopāts.

LABVĒLĪGĀ IEDARBĪBA UZ VESELĪBU

Thé Chic atlasītajām tējām katrai piemīt savas īpašās raksturiezīmes, pateicoties augstvērtīgu zāļu, augu un augļu maisījumam. 

 

Teīnam piemītošā labvēlīgā iedarbība ir daudzveidīga (nervu sistēmas stimulācija, noteiktu saslimšanas risku mazināšana utt.). 

 

Dažādie mūsu naturopāta izstrādātie maisījumi atbilst katrs savām vajadzībām - stresa mazināšanai, gremošanas uzlabošanai, miega veicināšanai, matu skaistuma atjaunošanai un citām, ko ir vērts atklāt.

NOTEIKTS DZĪVESVEIDS

Tā kā tējai tāpat kā vīnam ir dažādi audzēšanas, sagatavošanas veidi un no senčiem mantotu tradīciju reģioni, mēs vēlamies atklāt jums nezināmas tējas, par kurām nereti ir zināms tikai izredzētiem profesionāliem tējas pazinējiem. 

 

Lai nodrošinātu augstākā labuma produktu, Thé Chic nepiedāvā slēgtus tējas maisiņus, kur bieži vien ir atrodamas vienkārši sasmalcinātas lapas un augi, nevis īstas tējas lapas. 

 

Augstvērtīgas tējas baudīšana ir rituāls: izskats, smarža, tējas kannas sagatavošana, pēc savas gaumes izvēloties atbilstošu tējas lapu daudzumu, un, visbeidzot, tās baudīšana. Mēs piedāvājam arī slavenajai “tējas ceremonijai” izmantojamo piederumu līniju. 

 

Tātad "Thé Chic” nozīmē tiešu piekļuvi unikāliem aromātiem un augiem, labvēlīgai iedarbībai uz veselību, kā arī apzinātu attieksmi un “šiku” mūsu tējas baudīšanas veidu. 

MŪSU MARĶĒJUMI

Mūsu tējām un zāļu tējām ir ekskluzīva un 100% bioloģiska izcelsme 

Šie sertifikāti nodrošina bioloģisku kvalitāti, sākot no produkta izgatavošanas līdz tā uzglabāšanai un iepakojumam. 

6.jpg

MŪSU TĒJU IZCELSME

ĶĪNA

Mūsu Ķīnas zaļo tēju ar lapiņām, kas satinušās pērlītēs un kas mirdz kā nefrīts, vai ar lapiņām, kas atgādina baltām pūciņām klātas sudrabotas adatiņas, var baudīt ar acīm. Tomēr arī aukslējām ir savs baudījums - ar savu ārkārtīgi maigo, svaigo un saldo garšu mūsu Ķīnas tēja spēj savaldzināt visprasīgākos profesionālos tējas pazinējus.

INDIJA

 

Indijas ziemeļu kalnu grēdas piedāvā vislabākos apstākļus tējas audzēšanai. Nepārsteidz tas, ka daļa aromātisko tējas lapu ir cēlušās no Indijas un Nepālas. Palutiniet savas garšas kārpiņas ar šo reto Dardželingas tēju svaigajām vai ziedu notīm vai arī nobaudiet spēcīgos Asamas tēju aromātus.

Kāpēc lietot bioloģiskas izcelsmes tējas?

“Rūpnieciskajām” tējām bieži tiek izmantotas mākslīgas un ķīmiskas smaržvielas, kas kropļo uzlējuma patieso garšu (padomājiet par dažu lielo zīmolu ražotajām citronu vai piparmētru tējām).

Thé Chic piedāvā tēju izlasi, kas atlasītas to ekskluzīvā tējas lapu, zāļu un augļu maisījuma dēļ, kas pilnībā sastāv no bioloģiskās lauksaimniecības ceļā iegūtiem produktiem - tādējādi jūsu uzturā nenokļūs ķīmiskas vielas un jūs izbaudīsiet augu labvēlīgo iedarbību.

Odziņa uz tortes: Lietot uzturā bioloģiskas izcelsmes tēju nozīmē atbalstīt ilgtspējīgu attīstību, jo tējas ir iegūtas mazās nerūpnieciskās audzētavās.

bottom of page