top of page

The Chic Tea

The Chic Tea on kollektsioon 100% mahetootmise teesegudest, mille on nende tervislike omaduste ja teatava – šiki elustiili poolest välja valinud ning mõelnud meie loodusravi spetsialist!

TERVISLIKUD OMADUSED

Igal Thé Chic‘i valitud teesegul on tänu kvaliteetsetele ürdi-, taime ja puuviljasegudele oma eriomadused. 

 

Teiinil on palju kasulikke omadusi (stimuleerib närvisüsteemi, vähendab teatud haiguste riski jne). 

 

Erinevad segud, mille on välja töötanud meie loodusravi spetsialist, vastavad eri vajadustele: on stressi vastu, parandavad seedimist, taastavad une, teevad juuksed ilusaks ja mõjuvad veel muul viisil, mida avastada.

OMAETTE ELAMISKUNST

Kuna teed toodetakse nagu veinigi eri kasvupiirkondades, eri valmistusmeetodite ja vanade traditsioonide järgi, oleme soovinud teiega jagada tundmatuid ning sageli privilegeeritud teearmastajatele reserveeritud teesegusid. 

 

 Et tagada suurepärane toode, ei paku Thé Chic teepakikesi, mis sisaldavad seetõttu, et need on suletud, sageli lehe- ja ürdiprügi, mis ei ole tõelised teetaime lehed. 

 

 Kvaliteettee degusteerimine on rituaal: tee vaatamine, nuusutamine ja valmistamine, pannes oma soovi järgi lehti, ja seejärel tee maitsmine. Pakume teetarvete tootevalikut, sealhulgas kuulsa „teetseremoonia“ tarbeid. 

 

 „Thé Chic‘i” kaudu saab seega otsese juurdepääsu ainulaadsetele aroomidele ja taimedele, tervisele kasulikele mõjudele, aga ka erilisele meeleseisundile ning „šikile“ teejoomise viisile. 

MEIE MARGID

Meie teed ja taimetõmmised on eksklusiivsed ning 100% mahetooted 

Need märgised tagavad mahetoote kvaliteedi tootmisest kuni toote ladustamise ja pakendamiseni. 

6.jpg

MEIE TEEDE PÄRITOLU

HIINA

ebemetega kaetud hõbedaste kitsaste lehtedega tee pakub silmailu. Kuid see on nauding ka maitsemeelele: meie väga maheda, värske või magusa maitsega Hiina tee võlub kõige nõudlikumaidki teearmastajaid.

INDIA

India põhjaosa mäeahelikes on parimad tingimused teepõõsa kasvatamiseks. Ei ole midagi imestada, kui mõned selle tee kõige lõhna- ja maitseküllasemad lehed pärinevad Indiast ning Nepalist. Hellitage oma maitsemeeli nende haruldaste Darjeelingi teesortide värskete ning õielõhna- ja maitseliste nootidega või nautige meie Assami teevaliku võimsaid lõhna- ja maitseomadusi.

Miks mahetootmise teed?

„Tööstuslikes“ teedes kasutatakse sageli kunstlikke ja keemilisi lõhnaaineid, mis moonutavad tõelist tõmmisemaitset (mõelge mõne suure kaubamärgi sidruni- või piparmündimaitsega teele).

Thé Chic pakub eksklusiivsete teetaime lehtede, ürtide ja puuviljade segude poolest väljavalitud teevalikut, mis on kõik toodetud mahepõllumajanduses: nii ei satu tõmmisesse keemiatooteid ning saate vahetult nautida taimede kasulikke mõjusid.

Kirsiks tordi peal on see, et tarbides mahetootmisest pärit teed, toetate säästvat arengut, kuna tee pärineb käsitöönduslikest väikeistandustest.

bottom of page